Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

12 лютого, 2021 - 10:42

Ексзаступник Кучера і Світличної планує повернутися до Харківської обладміністрації

Михаил Черняк принимает участие в заседаний комиссий Харьковского облсовета. Фото: соцсети.
Михайло Черняк подав декларацію кандидата на посаду заступника голови ХОДА.

Через дев'ять місяців після звільнення Михайло Черняк хоче повернутися до Харківської ОДА. Зараз він — радник Айни Тимчук.

Колишній заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера і Юлії Світличної — Михайло Черняк — хоче повернутися на посаду. Відповідну декларацію в якості кандидата Черняк опублікував на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Нагадаємо, Михайло Черняк на посаді заступника голови ХОДА відповідав за медицину і соціалку. При Олексії Кучері він був одним з двох заступників, які залишилися в команді після відходу Юлії Світличної. Його звільнили в червні 2020 року (розпорядження від 4 червня). Черняк заявив, що пішов за власним бажанням.

Згідно з декларацією, в листопаді 2020 року Черняк купив квартиру в Харкові за 250 000 гривень, в червні став безкоштовно користуватися Toyota Land Cruiser 2016 року випуску, яка належить Руслану Свашенку.

Черняк задекларував земельну ділянку в Київській області, квартиру в Києві, а також ще одну квартиру в Харкові і два машиномісця (належать його дружині).

У декларації вказана основним місцем роботи Харківська обласна державна адміністрація, де в минулому році Черняк заробив 234 541 гривню, і Слобожанський центр нефрології — 152 000 гривень.

Робота за сумісництвом в Харківському національному медичному університеті принесла 9877 гривень доходу. Від Ольги Прохорової Черняк отримав подарунок у негрошовій формі, який оцінив в 250 000 гривень.

Готівкою Черняк зберігає 130 000 доларів, 15 000 євро і 250 000 гривень, його дружина — 200 000 доларів і 300 000 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.