Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

08 лютого, 2021 - 16:25

Двом підозрюваним у пожежі в пансіонаті для літніх людей призначили розгляд апеляції

Суд проситимуть випустити з СІЗО адміністратора і керуючу "Золотого часу".

У справі про пожежу в пансіонаті для літніх людей "Золотий час" четверо підозрюваних. Суд відправив їх до СІЗО, але адвокати оскаржать це рішення.

11 лютого в Харківському апеляційному суді розглядатимуть апеляційні скарги адвокатів адміністратора Ігоря Мирончука та керуючої Ольги Кравченко. Адвокати ще двох підозрюваних — керуючого В'ячеслава Кравченка та власника будинку Славіка Акопяна також подавали апеляційні скарги, але дата їх розгляду поки не призначена. Про це повідомили в пресслужбі Харківського апеляційного суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як живуть постояльці будинків для літніх людей в Харкові

Нагадаємо, 21 січня в приватному пансіонаті "Золотий час" сталася пожежа. У будівлі виявили 15 загиблих, п'ятеро осіб постраждали, один з них помер через три дні після трагедії.

23 січня Київський районний суд  взяв під варту без права внесення застави чотирьох підозрюваних у пожежі в "Золотому часі" — адміністратора Ігоря Мирончука, керуючих Ольгу і В'ячеслава Кравченків, а також власника будинку, в якому був пансіонат для літніх людей Славіка Акопяна. Їхні адвокати подали апеляції на обрані запобіжні заходи.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.