Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Добкін розповів, з ким піде на місцеві вибори

Екс-нардеп Михайло Добкін хоче повернутися до великої політики і не виключає участі у передвиборній гонці.

За сім місяців до місцевих виборів екс-нардеп Михайло Добкін не заперечує можливої участі у виборчих перегонах.

Про це Михайло Добкін розповів KHARKIV Today після судового засідання по "кооперативним схемам". Спочатку він не хотів говорити в суді про політику, але потім розкрив свої плани.

"Я скажу так – придивляюся. Гадаю, що не виключено, що поведу людей до обласної ради, міської ради харківської і в райони Харківської області. Партія давно створена, називається "Християнські соціалісти", всюди зареєстрована. Можу з цією, можливо – буду з кимось об'єднуватися, не знаю. Поки ще дивлюся, часу ще багато, тому не загадую", – розповів Добкін.

Зазначимо, що через зміни у виборчому кодексі невеликі місцеві партії можуть не взяти участь у виборах. Це пов'язано з тим, що застава для участі в місцевих виборах збільшилась, і таким партіям буде складно знайти стільки грошей. Однак в перехідних положеннях написано невиразно, почне норма діяти у 2020 або 2023 році.

Як писав KHARKIV Today, 5 лютого Добкін прокоментував розмови про плани йти в мери Харкова.

"Ні. У Харкові є мер", – з посмішкою говорив екс-нардеп.

Нагадаємо, Михайло Добкін був народним депутатом минулого скликання Верховної Ради. У 2014 році він балотувався в президенти України. До цього Добкін очолював Харківську ОДА (2010-2014), займав пост Харківського міського голови (2006-2010) і був народним депутатом (2002-2006).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.