Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

21 січня, 2021 - 13:56

"До фонтану треба йти грітися": як виглядає аварійна котельня, яка опалює Павлове Поле

Скрин: Видео
В аварійній котельні стоїть пар, з дірявих труб тече вода.

В котельні "Харківських тепломереж" на вулиці Шекспіра працює всього лише один котел з п'яти — читачі KHARKIV Today передали до редакції відео аварійної котельні.

Поки на вулиці мінусова температура, в будинках замерзають мешканці Павлового Поля і ближньої Олексіївки, зате в котельні, яка опалює ці будинки, щосили йде пар і тече вода.

Як довго ситуація буде аварійною, залишається тільки гадати. Водночас в Харківській міськраді назвали ситуацію з опаленням складною, але керованою. Ігор Терехов обіцяв "усунути проблему", але допоки в будинках, які опалює котельня на вулиці Шекспіра — холодно. Сьогодні вони продовжують залишати в соцмережах гнівні повідомлення.

"Проспект Науки, 64А, отопление — батареи еле теплые. У меня маленький ребенок, вся семья болеет, потому что живем в холодине, когда на улице -20. Сколько это будет продолжаться?", — нарікає Наталія Любімова. 

"Да, состояние котельной на Павловом Поле ужасное, при таких морозах дома ужасно холодно, температура выше 13 не поднимается, а счёта за отопление "космические". Улица Балакирева, 50А, как будет это учтено в платежках за январь? Это нормально по-вашему? Когда наконец будет ремонт котельной? Почему мы должны платить по две и более тысяч за отопление и мерзнуть?", — скаржиться Тетяна Никанорова. 

"Улица Отакара Яроша, 51, в угловой спальне +13, батарея практически холодная. В большой комнате батарея чуть теплее, но тоже холодно. Постоянно работает электрообогреватель. Воду из горячего крана нужно очень долго сливать, чтобы пошла достаточно теплая", — жаліється Ліна. 

Інші харків'яни, обговорюючи ситуацію, згадують про фонтани, звільнення директора "Харківських тепломереж" і Алчевськ. Хоча якщо подивитися на котельню, то буде зовсім не до жартів.

"До фонтану треба йти погрітися. Я не жартую, просто і теплові мережі, і водопровідні в Харкові в жалюгідному стані, але в пріоритеті фонтани", — пише Людмила Волошан.

Підтримує її Ксенія Захарова: "Як завжди нічого нового. Зате 7 фонтанів".

"Пишіть в Алчевськ, там є досвід, як жити на морозі", — радить Вадим Охотський.

"Чудеса якісь ... Що ж, звільнення директора тепломереж не допомогло?", — дивується Жанна Самаріна.

Нагадаємо, ситуація навряд чи кардинально зміниться до кінця опалювального сезону, оскільки котельня потребує капітального ремонту, а на нього не заклали грошей в бюджеті міста на 2021 рік.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.