Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

ЦВК зареєструвала першого кандидата на окрузі Кучера

Игорь Швайка. Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Игорь Швайка. Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Першим кандидатом в нардепи на 179 окрузі став Ігор Швайка

Першого кандидата в парламентарі на 179 окрузі 3 лютого зареєстрували в Центральній виборчій комісії.

У ЦВК розглянули заяву політичної партії "Свобода" та інші документи і вставновили, що вони відповідають вимогам законодавства. Таким чином Ігор Швайка став першим кандидатом на 179 окрузі (входить Лозова, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський і Сахновщинський райони).

За даними ЦВК, Швайці 43 роки, він живе в Люботині. Кандидат в нардепи працює директором "Медіа-Центру" Голос Свободи "і є членом партії Всеукраїнське об'єднання" Свобода ".

У 2012 році він пройшов у Верховну Раду за списком партії "Свобода". У 2014 році Швайка майже рік очолював Міністерство аграрної політики і продовольства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Друг Кучера зійшов з дистанції на 179-му окрузі - хоче стати головою райдержадміністрації

Як писав KHARKIV Today, про свої наміри балотуватися на 179 окрузі також заявила екс-начальник Головного територіального управління юстиції в Харківській області Тетяна Єгорова-Луценко. Вдруге спробує стати нардепом від "Слуги народу" Вікторія Алексейчук, яка балотувалася по 174-му округу, але єдина з "слуг народу" програла в Харкові Олександру Фельдману.

Нагадаємо, вибори в 179 окрузі відбудуться 15 березня. Нардепа від 179 округу Олексія Кучера 5 листопада 2019 року президент Зеленський призначив головою Харківської ОДА. Тому Кучер склав повноваження парламентаря і замість нього цей виборчий округ у Верховній Раді повинен представляти інший народний обранець.

 

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.