Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Чоловік генпрокурорки з Харкова отримав 750 000 гривень після звільнення і захотів повернутися до кіберполіції

Ирина Венедиктова. Фото: ГБР 
Чоловік Ірини Венедіктової Денис Колесник працював в кіберполіції.

Денис Колесник був заступником начальника департаменту кіберполіції.

В кінці вересня чоловік генпрокурорки Ірини Венедіктової звільнився з цієї посади, отримав від кіберполіції 750 тисяч гривень і продовжив їздити на роботу. Про це йдеться в розслідуванні "Наші гроші з Денисом Бігусом".

Журналісти, які проводили розслідування, отримали пакет документів, які свідчать про те, що Колесника офіційно звільнили 30 вересня. Перед цим він задекларував понад 750 тисяч гривень виплат, пов'язаних зі звільненням. Разова допомога при звільненні склала 608 тисяч гривень, ще 103 тисячі гривень — зарплата, премії та невикористані відпустки, понад 60 тисяч гривень чоловіку Венедіктової дали як матеріальну допомогу і допомогу на вирішення соціально-побутових питань. Зокрема, Колесник просив і отримав гроші за нібито тривале і дороге лікування від коронавірусу.

"Але, незважаючи на звільнення, журналісти систематично помічали авто, яким користується чоловік генпрокурорки, під кіберполіцією. Більш того, на сайті він продовжував значитися заступником, а в приймальні не знали, що він звільнявся", — розповіли розслідувачі.

Фото: Bihus.info

За їхньою інформацією, вже наступного дня після звільнення Колесника, 1 жовтня, в кіберполіції оголосили конкурс на колишню посаду чоловіка Венедіктової. 5 жовтня звільнений Колесник захотів зайняти її — подав заяву і резюме.

"Зараз в департаменті не коментують, на якому етапі конкурс, але, схоже, що Колесник продовжує їздити до кіберполіції, як на роботу", — уточнили журналісти, які проводили розслідування.

Вони намагалися отримати коментар від самого Колесника, але потрапити до нього на прийом не вдалося. Представник відділу комунікації кіберполіції заявив, що звільнений поліцейський не буде виходити для коментаря. Пояснити ситуацію з конкурсом, підтвердити або спростувати факт перебування Колесника на робочому місці він не зміг.

"Цікаво також те, що після звільнення у Колесника змінилася категорія посади, на яку він заново претендує. Справа в тому, що звільнявся Колесник з посади заступника начальника 2-го управління — як представник "середнього складу поліції". Претендує він на посаду заступника начальника — начальника 2-го управління, але вже як "державний службовець". Ця категорія відкриває ширші кар'єрні перспективи", — пояснили розслідувачі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.