Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Через недбалість податківців бюджет втратив 2,7 мільйона гривень

Заступника голови ДФС у Харківській області підозрюють у недбалості.

Одного із заступників голови Державної фіскальної служби України в Харківській області підозрюють у службовій недбалості, а його підлеглого — у невиконанні рішення суду.

Співробітники Головного управління ДФС в Харківській області, в 2015-2017 роках не виконували рішення Адміністративного суду про відшкодування податку на додану вартість товариству з продажу автомобілів. Через незаконні дії податківців, державі, крім основного боргу, довелося виплатити ще й більше 2 мільйонів 700 тисяч гривень пені. Про це повідомили в ДБР.

У прокуратурі уточнили, що начальник одного з відділів ДФС в Харківській області навмисне не вносив до податкової бази дані відомості про прийняті рішення суду. Відповідно, товариство з продажу авто не отримало з бюджету 4 мільйони гривень — відшкодування податку на додану вартість. Бездіяльність податківця призвела до нарахування пені на користь підприємства, більше 2 мільйонів 700 тисяч гривень.

"При цьому керівник не проконтролював чи виконав його підлеглий судове рішення. Зараз вирішується питання про відсторонення підозрюваних від займаних посад і обрання для них запобіжного заходу",  — додали в прокуратурі Харківської області.

Одного із заступників начальника ДФС в Харківській області підозрюють у службовій недбалості, що призвела до тяжких наслідків (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України). Йому загрожує до п'яти років позбавлення волі.

Підлеглому заступника начальника ДФС в Харківській області повідомили про підозру в невиконанні судового рішення (ч. 3 ст. 382 Кримінального кодексу України). Кримінальне провадження розслідує територіальне управління ДБР у Полтаві. Оперативний супровід здійснює Східний відділ УВБ ДФС. Йому загрожує до восьми років ув'язнення.

.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.