Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Через карантин Харківська область може втратити 2,5 мільярда гривень податків

Органи місцевого самоврядування Харківської області просять уряд і парламент не допустити розбалансування місцевих бюджетів.

Органи місцевого самоврядування Харківської області просять уряд і парламент не допустити розбалансування місцевих бюджетів.

Через "податкові канікули" і відстрочки по сплаті місцевих податків місцеві бюджети Харківської області можуть втратити близько 2,5 мільярда гривень. Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області звернулася до Кабміну та Верховної Ради, щоб запобігти цьому.

"Були введені "податкові канікули" і відстрочки по сплаті місцевих податків. За результатами аналізу, втрати місцевих бюджетів від "податкових канікул" з податку на доходи фізичних осіб, плати за землю та податку на нерухомість прогнозуються в середньому на рівні 3-5% доходів загального фонду. В цілому втрати місцевих бюджетів Харківської області можуть скласти близько 2,5 мільярда гривень. Місцеві бюджети втратили також значну частину фінансового ресурсу в зв'язку з частковим скороченням витрат державного бюджету на фінансування окремих бюджетних програм у вигляді цільових субвенцій", — йдеться в зверненні.

Щоб не допустити подальших втрат доходів місцевих бюджетів і повного розбалансування, в Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області пропонують відхилити кілька законопроєктів, що стосуються бюджетоутворюючих податків місцевих бюджетів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.