Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Боєць ЗСУ знаходиться в реанімації військового госпіталю Харкова після підриву на міні

Фото: Богдан Затула / KHARKIV Today
Трьох військовослужбовців 16 вересня доставили до Харкова на двох вертольотах.

Один поранений залишається в реанімації, двох перевели до палати.

У середу, 16 вересня, до Харкова двома вертольотами доставили трьох військовослужбовців. Як повідомив провідний хірург Військово-медичного клінічного центру Північного регіону Сергій Шипілов, мова йде про полковника і прапорщика, які підірвалися на гранаті, і військовослужбовця 36-ї окремої бригади морської піхоти.

З якої бригади полковник і прапорщик — Шипілов не повідомив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головнокомандувач ЗСУ видужав від коронавірусу

"Дійсно, вчора двома вертольотами були доставлені військовослужбовці. Двоє з них доставлені з 65-го військового мобільного госпіталю — це полковник і прапорщик, які отримали вибухові поранення. Один з них з більш важким — з непроникаючим пораненням голови, другий з вогнепальним осколковим переломом лівої ліктьової кістки. Ці двоє військовослужбовців зараз перебувають у відносно задовільному стані, вони всім забезпечені, проходять дообстеження і доліковування", — зазначив він.

Третього військовослужбовця доставили з маріупольського госпіталю. Він отримав вибухове поранення в результаті спрацьовування вибухового пристрою. У нього відірвана частина стопи, численні осколкові поранення м'яких тканин тулуба. Незважаючи на те, що стан бійця оцінюють як середнього ступеня тяжкості, він перебуває в реанімації. Його готують до проведення хірургічних обробок для формування кукси і до подальшого лікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові четверо контрактників ЗСУ госпіталізували з коронавірусом

"Термін відновлення того пораненого, який отримав травму стопи, буде досить тривалим. Тому що рана велика, там задіяні як м'язи, так і кістки, тому формування кукси буде досить тривалим. І наступним етапом буде підготовка до протезування цієї стопи. У решти поранених, які в відділенні, прогноз сприятливий, вони досить швидко підуть на поправку", — зазначив Шипілов.

KHARKIV Today раніше писав про те, що на Донбасі загинув український військовий.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.