Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

30 січня, 2020 - 13:31

Адвокати харківських терористів оскаржили вирок. Вони - на території "ЛНР/ДНР"

Адвокати харківських терористів оскаржили вирок. Фото: KHARKIV Today
Адвокати харківських терористів оскаржили вирок. Фото: KHARKIV Today
Володимир Дворніков, Віктор Тетюцький і Сергій Башликов, яких Україна видала за обміном Росії, просять скасувати вирок і призначити новий розгляд справи.

27 січня адвокати обвинувачених у теракті біля Палацу спорту подали апеляцію на вирок до Харківського апеляційного суду.

Інформацію про це KHARKIV Today підтвердив адвокат обвинуваченого Володимира Дворнікова - Ігор Нагорний.

"У понеділок кожен захисник подав апеляцію за дорученням своїх клієнтів. Коли виносилося рішення, мій клієнт завчасно сказав, що доручає мені відправити від його імені апеляцію. Він сказав, що доручає подати апеляцію, а потім через Тетюцького стало відомо, що він підтверджує цю інформацію. Телефоном [Тетюцький - ред.] набрав свого адвоката ", - розповів Нагорний.

Адвокат уточнив, що обвинувачені просять скасувати вирок і призначити новий розгляд справи.

"Причина оскарження - неповнота судового розгляду, невідповідність висновків суду обставинам справи", - додав Нагорний.

Адвокат не знає, чи будуть присутні на засіданні обвинувачені.

"Вони зараз знаходяться на території, яка непідконтрольна владі, і будь-яка поява їх тут в Україні, не знаю, чи захочуть вони їхати. Все залежить від них, у нас тільки юридична частина", - повідомив Нагорний.

Однак в Харківському апеляційному суді не підтвердили інформацію про надходження апеляційної скарги від адвокатів винних у теракті біля Палацу спорту.

"На сьогоднішній день у нас немає апеляцій за предметом перегляду рішень першої інстанцій у цій справі. Ймовірно, якщо є така інформація, подається скарга спочатку в районний суд. Можливо, вона є у Фрунзенському райсуді", - сказали KHARKIV Today у прес-службі апеляційного суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа про теракт біля Палацу спорту: потерпілі не згодні з рішенням суду

Як писав KHARKIV Today, 28 грудня 2019 року Фрунзенський районний суд виніс вирок колишньому "беркутівцю" Володимиру Дворнікову, а також його спільникам Віктору Тетюцькому і Сергію Башликову, і визнав винними в скоєнні теракту, що спричинило загибель людей, і засудили до довічного тюремного ув'язнення з конфіскацією майна. Однак їх відпустили для участі в обміні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.