Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

07 липня, 2020 - 16:49

На реконструкцію набережної у Харкові витратять 34 мільйони гривень

Міськрада має намір упорядкувати територію вздовж річки Харків від вулиці Ковальської, 2 до провулку Подільського 17/1.

Щебінь куплять за найвищою ціною в Харкові і області.

Департамент комунального господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ "Укрспецреставрація" по проведенню ремонтних робіт уздовж річки Харків вартістю 33 599 000 гривень. Про це повідомляє "ХАЦ" з посиланням на Prozorro.

Йдеться про відновлення елементів благоустрою території вздовж річки Харків від вулиці Ковальської, 2 до провулку Подільського, 17/1.

Департамент, зокрема, має намір придбати щебінь за ціною від 1 270 до 1 454 гривень за 1 куб. м.

"Це найвища ціна, по якій купують щебінь для будівництва в Харкові і області. Причому це ціна без ПДВ. Планується придбати 2 500 куб. м піщано-гравійної суміші. Її вартість складе 1 337 гривень за куб. м, хоча в системі Prozorro повно варіантів від 300 гривень за куб. м",  — пише ХАЦ.

Крім цього, вартість однієї секції декоративної гнутої огорожі обійдеться місту в 3 700 гривень. 1 700 000 гривень збираються витратити на бордюри з граніту — вартість метра складе 2 045 гривень, хоча зазвичай вони коштують до 800 гривень за штуку.

Суміш ЩМА-15 (щебенево-мастиковий асфальтобетон) планують купувати по 3 605 грн за 1 тонну. За інформацією ХАЦ, це одна з найдорожчих цін в Україні.

У тендері перемогло ТОВ "Укрспецреставрація". У тендерах міськради воно є новачком, в минулому році фірма вигравала торги на ремонт парку в Дергачах.

Фірма записана на Геннадія Циганкова, директором є Євген Мартинов.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.