Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

23 вересня, 2020 - 20:30

Люди Фельдмана йдуть на місцеві вибори в списку партії "За майбутнє"

Андрей Винаков, Ирина Денисова и Виталий Мирошников. Фото: "За майбутнє"
Харківський обласний осередок партії "За майбутнє" буде висувати своїх кандидатів на місцеві вибори.

У мери Харкова від цієї партії буде балотуватися підприємець Ірина Денисова, яка виступає проти будівництва дороги через ринок "Барабашово".

Днями харківська обласна організація партії "За майбутнє" затвердила кандидатів до місцевих рад. Кандидати від партії балотуватимуться в депутати місцевих рад і на посади сільських, селищних і міських голів 25 жовтня. "За майбутнє" затвердила понад 1200 кандидатів в Харківській області. Про це повідомили на сайті партії.

На посаду Харківського міського голови "За майбутнє" висуває Ірину Денисову. Партійцям її представив один з лідерів обласної організації Андрій Вінаков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На вибори в Харківській області йде ще один Кернес

"Ми всі знаємо Ірину Іванівну як рішучого бізнесмена. При цьому вона справжній господарник і сильна духом людина. Все це робить її ідеальною кандидаткою на посаду міського голови. Ми знаємо, що жінки не будуть займатися марнотратством, якщо у них вдома не все в порядку. Тому поки в Харкові будуть запущені теплові мережі, а шкільні їдальні не будуть фінансуватися належним чином, можемо бути впевнені, що бюджетних мільйонів на чергові фонтани і клумби не отримає жоден підрядник", — заявив Андрій Вінаков.

Списку кандидатів до Харківської обласної та міської рад в партії не назвали.

Відзначимо, Ірина Денисова — підприємець "Барабашово", вона є представником групи підприємців ринку "STOP — дорога". Андрій Вінаков — генеральний директор "Концерну АВЕК і Ко" з січня 2019 року. Володіє цим концерном, до якого входить і ринок "Барабашово", нардеп Олександр Фельдман.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Михайло Добкін хоче бути мером Харкова

Також одним з лідерів обласної партійної організації "За майбутнє" є Віталій Мірошников. Він був головою партії "УКРОП" в Харківській області. У цю партію в 2016 році вступав олігарх Ігор Коломойський.

Судячи з фото, партійна конференція "За майбутнє" в Харкові проходила в медіа-центрі "Час", він входить до однойменного медіа-холдингу, створеного Олександром Фельдманом.

Фото: "За майбутнє"
Фото: "За майбутнє"

Нагадаємо, очолює партію "За майбутнє" нардеп Ігор Палиця — "кращий друг" олігарха Ігоря Коломойського.

Як писав KHARKIV Today, нардеп Олександр Фельдман буде балотуватися в мери Харкова від партії "Опозиційна платформа — За життя".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.