Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

З'явився єдиний кандидат у мери Харкова від проукраїнських сил

Константин Немичев. Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Константин Немичев. Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Представляти проукраїнські сили буде Костянтин Немічев.

Проукраїнські сили завершили праймеріз єдиного кандидата на позачергові вибори Харківського міського голови.

28 серпня відбулося голосування за єдиного кандидата від демократичного табору. Вибір був між трьома представниками партій — Костянтин Немічев ( "Нацкорпус"), Олександр Скорик ( "Європейська Солідарність"), Микита Соловйов ( "Демократична сокира"). Найбільше голосів віддали за Костянтина Немічева.

"За результатами голосування мене, Костянтина Немічева, обрали представляти всі проукраїнські сили на виборах мера. Я вдячний кожному і для мене це велика честь, адже така подія відбулася у нашому місті вперше. Політичною і громадською діяльністю я почав займатися після повернення з фронту. За цей час моїй команді вдалося зробити багато позитивних проєктів для харків'ян. І тепер після багатьох років сумлінної праці, за підтримки патріотів, я йду на вибори мера, щоб зберегти і продемонструвати всім саме проукраїнський Харків", — написав Костянтин Немічев у Facebook.

За Немічева віддали 14 голосів, за Скорика — 12, за Соловйова — 10.

Фото: Константин Немичев / Facebook
Фото: Костянтин Немічев / Facebook

Підписали обрання єдиного кандидата представники "Нацкорпусу", "Європейської Солідарності", "Правого сектора", "Акценту", "Демократичної сокири" і "Голосу".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові почалась підготовка до виборів мера

Нагадаємо, наприкінці липня 25-річний голова харківського "Нацкорпусу" Костянтин Немічев заявив про бажання  балотуватися у мери Харкова.

Про свою участь у виборах вже заявили депутат Харківської міськради від "ОПЗЖ" Анатолій Родзинський і ексмер Харкова Михайло Добкін. Розглядає можливість участі у виборах голова харківського "Нацкорпусу" 
 Костянтин Немічев. Обов'язки міського голови після смерті Геннадія Кернеса виконує Ігор Терехов.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.