Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Звільнився директор харківського Оперного театру

Фото зі сторінки Олега Орищенка у Facebook 
Олег Орищенко працював у театрі майже 10 років.

Кадрові зміни в ХНАТОБі.

Генеральний директор театру Олег Орищенко звільнився. Він працював на цій посаді майже 9 років, а в ХНАТОБі — майже 10. В Оперу Орищенко перейшов з філармонії.

"32 премʼєри за моє керівництво, які з кожним роком ставали все більш інноваційними та цікавішими. Нас прийняло європейське мистецьке товариство і ми отримали членство в міжнародній театральній асоціації "Opera Europa". Щоб наблизитися до молоді, ми започаткували молодіжний музичний ХАБ та зробили ребрейдинг на СХІД ОПЕРА", — розповів директор у Facebook про результати своєї роботи.

З 23 жовтня Олег Орищенко займає посаду директора Харківського державного музичного ліцею, який свого часу закінчив сам. 

З початку повномасштабної війни частина колективу Оперного театру виїхала за кордон і гастролювала у Словаччині, Литви, Латвії, Естонії, Німеччині, Польщі, Австрії, Італії, Ватикані, Канаді, Фінляндії, Хорватії. Деякі артисти лишились в Харкові і підтримували містян, виступаючи в метро, яке навесні 2022 року слугувало бомбосховищем. Потім артисти давали камерні концерти, але зараз вони всі призупинені — Рада оборони Харківської області забороняє театрам працювати.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.