Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Вулицю у центрі Харкова можуть назвати ім'ям Стівена Кінга

Фото: Twitter/Стивен Кинг
Американський письменник підтримує Україну.

Перейменувати усі вулиці, які мають ім'я Пушкіна, на вулиці Стівена Кінга просять Володимира Зеленського.

Олена Павлова звернулися до президента з проханням перейменувати всі вулиці країни, які носять імена класиків російської літератури. Причина — повномасштабна війна Росії проти України. Відповідну петицію опубліковано на сайті Президента України.

"Пропоную перейменувати вулиці Пушкіна в українських містах на вулиці Стівена Кінга — сучасного письменника світового значення, який підтримав Україну в її боротьбі проти навали загарбника", — йдеться у зверненні.

Поки петицію підписало 1263 особи, щоб її розглянув глава держави, потрібно зібрати 25 тисяч підписів за три місяці. Підтримати звернення можна тут.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків позбувся Московського проспекту та району, Бєлгородського шосе та узвозу

Нагадаємо, 28 лютого Стівен Кінг сфотографувався у футболці з написом I Stand With Ukraine (Я підтримую Україну). 14 травня письменник опублікував такий твіт: "Путін думав, що має справу з болонкою. Те, з чим він зіткнувся, виявилося росомахою. Слава Україні!"

Як писав KHARKIV Today, співзасновник проєкту "Декомунізація. Україна" склав список з більш ніж 500 вулиць, які потрібно перейменувати у Харкові.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.