Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові відкривається ще один кінотеатр

Щодня у "Планеті Кіно" буде більше десяти сеансів.

У Харкові за час війни відкриється другий кінотеатр - "Планета Кіно" у "Французькому бульварі".

Перший сеанс відбудеться у понедвлок 9 січня об 11:45. У прокаті шість фільмів та дві анімації: "Аватар: шлях води", "Вісім жінок", "Меган", "Щедрик", "Операція "Фортуна", "Сусідка" і "Кіт у чоботях-2", "Дивовижний Моріс".

На жаль, генератора у кінотеатрі немає. Тому у випадку блекауту або повітряної тривоги глядачу доведеться обміняти квитки на будь-який інший день.

Якщо через тривогу або вимкнення електрики твій кінотеатр не працює, за 30 хвилин до початку сеансу можна самостійно відмінити куплені квитки в розділі "Мої квитки" в особистому кабінеті. Це працює, якщо квиток був придбаний онлайн: у мобільному додатку або на сайті.

Якщо сеанс перервано через повітряну тривогу або вимкненя світла, квиток обіцяють замінити на новий або повернути гроші. Для цього протягом 30-ти днів треба звернутися до каси кінотеатру. Окрім того, можна залишити онлайн-заявку на повернення квитків.

"Контакт-центр тимчасово не приймає дзвінків, повідомлень і запитань від клієнтів. Але заповнені форми на повернення квитків автоматично додаються в чергу і будуть опрацьовані операторами. На жаль, через посилену роботу операторів повернення квитків може зайняти до двох тижнів", - повідомляють на сайті Планети кіно.

Вартість квитків від 120 до 300 гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.