Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На новорічних запрошеннях розмістять картину школярки з Харкова

Фото: Харьковский горсовет
15-річна харків'янка зобразила символ нового року — тигра.

Картина "У новорічну ніч..." прикрасить запрошення на міські свята "Новорічна ялинка".

У Харкові напередодні новорічно-різдвяних свят пройшов конкурс "Новорічна листівка". Найкраща робота буде розміщена на запрошенні на міські свята "Новорічна ялинка", які відбудуться у Харкові у грудні та січні. Про це повідомили у Харківській міськраді.

Виставку-конкурс у номінаціях "Новорічна листівка" та "Різдвяні свята" провели серед учнів дитячих художніх шкіл міста. У конкурсі взяли участь діти віком від 8 до 16 років, вони надіслали 208 робіт, виконаних у різних художніх техніках.

Гран-прі конкурсу здобула робота "У новорічну ніч..." 15-річної Ірини Первушиної, вихованки Харківської дитячої художньої школи №1 ім. І.Є. Рєпіна. Тигр у її виконанні прикрасить запрошення на новорічні свята і стане обличчям Нового року на міських святкових заходах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На площі Свободи у Харкові відкривається ковзанка. Кого пустять покататися

У віці 8-9 років перше місце у номінації "Новорічна листівка" посіла Амалія Бакуменко (9 років, ХДХШ №1 ім. І.Є. Рєпіна), а у номінації "Різдвяні свята" — Варвара Заводських (9 років, Дитяча школа мистецтв №6). Серед дітей 10-11 років найкращу роботу у номінації "Різдвяні свята" представила Анна Бігунова (Харківська дитяча художня школа №2 ім. П.О. Левченка).

Серед художників 12-13 років у номінації "Новорічна листівка" перемогла Уляна Сєрік (13 років, ХДХШ №1 ім. Рєпіна), у номінації "Різдвяні свята" — Злата Самуйлик (13 років, ХДХШ №1 ім. Рєпіна).

У віковій категорії 14-16 років перше місце у номінації "Новорічна листівка" посіла Єлизавета Тарасенко (15 років, ХДХШ №1 ім. Рєпіна), а у номінації "Різдвяні свята" — Емілія Олійник (16 років, ХДХШ №1 ім. Рєпіна) ).

Конкурс "Новорічна листівка" проводять з 2015 року.

Нагадаємо, наприкінці листопада у парку Горького поставили ялинку. 1 грудня головну ялинку міста закінчили монтувати на майдані Свободи.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.