Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині погасили нову марку "Укрпошти"

Фото: Telegram/Олег Синєгубов
На марці зображений український трактор, що тягне захоплений російський танк.

За основу зображення взяли реальні події, які відбувалися, зокрема, у Харківській області. 

Нову марку "Укрпошти" назвали "Доброго вечора, ми з України". Кожен російський окупант, тільки почувши ці слова, нервово здригається від страху. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. 

"Зображення на цій марці стало одним із важливих символів цієї війни — мирний та беззбройний український трактор, що тягне захоплений російський танк. І це не абстракція і не вигадка художника. Це реальний і типовий факт нашої боротьби. Є такий приклад і на Харківщині", — розповів він.

Погасили нову марку у звільненій Малій Рогані неподалік від Харкова. МТ-ЛБ на фото — один із двох, який захопили у населеному пункті місцеві.

Фото: Telegram/Олег Синєгубов
Фото: Telegram/Олег Синєгубов

Під час погашення марки був присутній був учасник подій 1 березня — місцевий підприємець, інженер-технік за фахом — Віктор Кичук.

"Він разом із іншими хлопцями "позичив" російський танк у селищі Слатине (колишній Дергачівський, укрупнений Харківський район), — уточнив Синєгубов.

Фото: Telegram/Олег Синєгубов
Фото: Telegram/Олег Синєгубов

Нагадаємо, ескіз для марки обрали шляхом голосування, у ньому взяли участь майже 834 000 українців. Усього було п'ять ескізів, малюнок із трактором отримав найбільше голосів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.