Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Хіп-хоп гурт із Харківської області зібрав два мільйони гривень на допомогу армії

Фото: соцсети 
"Курган&Agregat" вже зібрали близько 2 мільйонів гривень.

У концертний тур хіп-хоп виконавці збираються після перемоги.

Відомий в Україні хіп-хоп гурт "Курган & Agregat", який створили жителі селища Близнюки — Євген Володченко, брати Аміль та Раміль Насірови, з початком війни призупинив концертну діяльність. Тепер хіп хопери займаються допомогою Збройним силам України. Про це повідомили у Близнюківській громаді.

Про трансформацію сільських реперів у волонтери розповів один із братів Насірових. За словами Аміля, одразу за кілька днів після початку війни вони запустили збір грошей на пальне для близнюківських волонтерів, які мали привезти із заходу гуманітарну допомогу.

"Ми зібрали більше 100 000 гривень. Побачили, що наша аудиторія нам довіряє, почали плюс до гуманітарної допомоги ще допомагати нашим військовим. Нам вдалося залучити на допомогу країні близько 2 мільйонів гривень. Підрахувати фінальну суму важко, бо гроші, які збираємо, ніколи не лежать. Намагаємося оперативно робити замовлення", — пояснив Аміль Насіров.

Фото: соцсети
Фото: соцмережі

Гурт пишається своїми фанатами, а військові дякують їм як за носки, так і за тепловізори.

"За цей час ми купили вже два автомобілі для передової. Наразі знайшли в Азербайджані якісь круті рації, які прямують до України. Ще завдяки донатам наших підписників у нас є можливість збирати якісні тактичні аптечки для наших захисників. Зупинятися не плануємо, а вже після війни поїдемо до концертного туру мирною, вільною, незалежною Україною", — поділився планами "Курган & Agregat" Аміль Насіров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Евакуював людей із Салтівки. Під час обстрілу постраждав оперний співак

Він додав, що все це стало можливим лише завдяки людям, які довіряють хіп-хоп виконавцям.

Усі покупки "Курган & Agregat" показують у себе у соціальних мережах і нагадують, що кожна гривня та репост допоможе їм купити потрібні речі та скоріше відправити їх воїнам на передову.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.