Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський музикант отримав голлівудську премію

Через коронавірус переможець не зможе приїхати на вручення нагороди.

Йдеться про премію Blastoff в області музичного мистецтва, кінематографії та телебачення.

Харківський композитор і музикант Тарас Куценко отримав американську премію Blastoff в області музичного мистецтва, кінематографії і телебачення в номінації "Краща пісня / музика для ще не завершеного / невипущеного фільму". Про це повідомляється на офіційній сторінці премії в Facebook

Нагорода присуджена за за сингл "BazaArt (All be fine)", який входить до авторського альбому музиканта "Patterns on the Stones" (Візерунки на каменях). Аранжувальник твору — саунд-дизайнер Саша Гусєв. У записі синглу брали участь вихідці з України, музиканти китайського філармонічного оркестру Чжанцзяцзе: Костянтин Слободенюк (флейта), Анастасія Дробишевська (скрипка), Ігор Солодовник (альт), Оксана Толмачова (віолончель).

"Через  епідемічні обмеження у мене не вийде приїхати на вручення премії Blastoff Ceremony Red Carpet 29 травня, але я щасливий подякувати всім, хто причетний до цієї нагороди. Ми змінилися після епідемії, але,як і раніше, любимо жартувати", — сказав Тарас Куценко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Геть з "червоної" зони. Куди сходити в Харкові після карантину?

У найближчих планах музиканта випуск нового синглу в рамках міжнародного проєкту ALIVE, присвяченого проблемам екології планети. У ньому візьмуть участь Філармонійний Оркестр Чжанцзяцзе ZPO orchestra і зірки світової музичної індустрії.

Лос-Анджелеську премію Blastoff присуджують повнометражним і короткометражним фільмам, акторам, кінематографістам, композиторам і звукорежисерам. Переможці отримують до десяти тисяч доларів, а також допомогу в поширенні фільмів по всьому світу. Blastoff має свій власний канал, який дозволяє проводити регулярні віртуальні покази.

Раніше KHARKIV Today писав, що кращий англійський піаніст виступав у Харкові. Пол Льюїс вперше давав концерт в Україні. Виступ планувався в минулому році, але його довелося перенести через пандемію.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.