Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Харків — вітрина успіхів усієї країни": експерти коментують відкриття зоопарку

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.

Харківський зоопарк, який на цьому тижні прийняв перші екскурсії, назвали проєктом національного масштабу.

Такі оцінки дали йому політичні експерти, коментуючи довгоочікуваний міський зоопарк, на повне оновлення якого пішло п'ять років. Олександр Кочетков вважає, що Харківський зоопарк виведе місто на новий рівень туристичної привабливості, а загалом такі об'єкти допомагають "зшивати" країну.

"Ми хочемо бути успішною країною? Для цього країну треба зшивати докупи. І головну роль у цьому грають не казенно-пафосні промови наших керівників, а ті загальні події і досягнення, якими можна пишатися. До того ж, не тільки на містечковому рівні, а у масштабі України. Треба, щоб люди, особливо, молоді, подорожували рідною країною, пізнавали її, виявлялися у дивовижних місцях, які не забуваються. Нехай природним, а не нав'язаним чином повернуться цільові шкільні екскурсії під загальним гаслом "Знай і люби Україну!", — вважає Кочетков.

Політолог Сергій Биков назвав Харків вітриною успіхів країни.

"Досягнення Харкова останніх років — це головна іміджева перемога на Сході України. Це місто всього у 40 кілометрах від кордону, а область межує з прифронтовими — Донецькою та Луганською. Об'єктивно Харків останнім часом став №1 в Україні за темпами позитивних перетворень. І особливо цінно те, що все це відбувається саме на Сході. Харків — це наша "вітрина успіху". Так, є питання, так, є труднощі. Але є і наочна динаміка позитивних перетворень. Ось чого харків'яни добилися виключно своєю працею, талантом і наполегливістю" , — заявив Биков.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.