Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

19 жовтня, 2020 - 12:52

Кучер вважає, що Харків повторює італійський сценарій з коронавірусом

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Голова Харківської ОДА просить дотримуватися правил карантину.

Ситуація з поширенням коронавірусу в Харкові — вкрай критична. Хворих коронавірусом більше, ніж ліжок в лікарнях і лікарів.

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер нагадав, що з 19 жовтня Харків і деякі райони області офіційно в "червоній зоні" карантину.

"Це означає, що ситуація в місті вкрай критична. Для запобігання захворюваності COVID-19 будуть посилені карантинні заходи відповідно до вимог Кабінету міністрів України", — написав він у своїх соцмережах.

Олексій Кучер просить жителів Харкова і області дотримуватися соціальної дистанції, носити маски в громадських місцях, регулярно мити руки і користуватися антисептиком.

"Вам самовпевнено обіцяли "порвати коронавірус ", але щось пішло не так. Ви повірили в чудо, але дива не сталося. Сталося те, що ми бачили раніше в Італії. Переповнені лікарні, нестача лікарів і ліжок, а також тисячі хворих, яких ми змушені розвозити по лікарнях області", — повідомив голова Харківської ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не всі харківські школи пішли на канікули: хто проігнорував "червону" зону карантину

Нагадаємо, з початку пандемії коронавірус підтвердили  у 29 113 жителів Харківської області, за добу — 595 нових діагнозів. Серед захворілих 445 чоловік померли і 5618 одужали.

Як писав KHARKIV Today, з 19 жовтня Харків, Люботин, а також Богодухівський, Лозівський та Первомайський райони Харківської області — у "червоній" карантинній зоні. Решта міст і районів — в "помаранчевій". Наш регіон не відповідає критеріям для послаблення карантину, кількість хворих коронавірусом зростає, а кількість вільних ліжок в лікарнях зменшується.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.