Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

24 липня, 2020 - 15:03

Кучер вимагає звільнити головного з безпеки перевезень в Харківській області

Євген Шатохін не реагує на проблему автобусних маршрутів в Харківській області, вважає голова ХОДА.

Депутати обговорили функціонування автобусного маршруту, який обслуговує перевезення до Пісочина, Люботина і Солоницівки. Голова Харківської ОДА назвав транспортну ситуацію в регіоні негативною.

24 липня на засіданні позачергової сесії Харківської обласної ради голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер заявив про те, що подав документи про звільнення керівника управління "Укртрансбезпеки" в Харківській області Євгена Шатохіна.

"Я не буду приховувати, що я вже давно подав документи на звільнення цієї людини з займаної посади, тому що все те, що відбувається з транспортом в нашому регіоні, як правило, на 90% — в негативі і багато в чому залежить від цього керівника", — заявив Кучер.

Голова Харківської ОДА назвав вирішення питання з функціонуванням автобусного маршруту до Пісочина, Люботина і Солоницівки тривалим і поскаржився на бездіяльність "Укртрансбезпеки".

"На сьогодні перевозить пасажирів перевізник, який не має на це права. У той же час перевізник, який стверджує, що має на це право, чомусь залишається осторонь. Ми неодноразово направляли листи до правоохоронних органів і "Укртрансбезпеки", яку очолює Євген Шатохін", — сказав він.

Як писав KHARKIV Today, начальник управління "Укртрансбезпеки" в Харківській області і депутат Харківської обласної ради Євген Шатохін увійшов до списку порушників закону про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, виявлених в червні.

Співробітники Національного агентства по запобіганню корупції з'ясували, що фірма Шатохіна та його батька брала участь в аукціоні по послугах перевізника на приміських автобусних маршрутах.

"Начальник управління "Укртрансбезпеки" в Харківській області Євген Шатохін діяв в умовах конфлікту інтересів, коли брав участь в ухваленні рішення конкурсним комітетом", — заявили в НАЗК.

Відзначимо, батько Шатохіна Анатолій — голова правління приватного акціонерного товариства "Харківське автотранспортне підприємство №16327".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.