Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

21 вересня, 2020 - 14:18

Кучер розповів про Мураєву, Грицькова, розслідування проти Клюцевського і адептах "русского мира"

Голова ХОДА пояснив позицію своїх заступників і кандидата на посаду в ХОДА.

На думку голови Харківської обласної державної адміністрації, сьогодні кадровий голод — по всій країні.

Олексій Кучер бере в команду не політиків, а функціонерів. У своїх підлеглих, заступнику Євгенію Грицькову і керівникові апарату ХОДА Володимиру Клюцевському він упевнений, а Валерію Мураєву, яка повинна стати його заступником, вважає людиною без проросійських поглядів. Про це Кучер заявив під час програмного інтерв'ю на телеканалі "Simon". .

"Кадровий голод — не тільки в Харківському регіоні. Ви бачите, що це по всій Україні. Я ж не політиків на роботу приймаю, а функціонерів, людей, які повинні виконувати ту чи іншу функцію. При прийнятті рішень я враховував тільки професійні якості цієї людини . Я в першу чергу обговорюю з людьми, яких беру, що вони заходять в команду не для того, щоб займатися політикою. Вони повинні виконувати узяті на себе обов'язки. Якщо людина хоче і грає в цю гру, назвемо це так, то я просто відставляю в сторону — якщо людина професіонал, то це є першочерговим", — сказав Кучер.

На його думку, судити про людину по одній фотографії не можна. Грицькова голова Харківської ОДА оцінює по вчинках і не вважає прихильником "русского мира". Співробітники Служби безпеки України заслуховували свідчення його заступника.

"Мені не дуже подобається таке маргінальне сприйняття і позиціонування тієї чи іншої людини. Наприклад, візьмемо Грицькова. Постояв він там десь і на фото ... Я досить довго з ним працюю, знаю його погляди, бачив його в різних ситуаціях. Він точно не адепт "русского мира". Я відповідально про це повідомляю, — зазначив Кучер. — Одне фото не може, на мій погляд, зламати людині життя. Не повинно так бути. У нас, на мій погляд, по справах повинні судити. Так буде правильно . Я зараз оцінюю його саме по справах, які він робить".

Крім того, Кучер закликає не ставитися упереджено до Валерії Мураєвої, яку він хотів призначити своїм заступником. На його думку, вона далека від проросійських поглядів. Чому пропонував її кандидатуру, не пояснив.

"Мураєва має прізвище Мураєва. Колишній чоловік мав і має певні погляди. Я його не кликав до себе в команду. Але вона, на щастя чи на жаль, має таке прізвище. Вона ж не стояла з прапорами країни-агресора, не закликала. Я тут виходив з зовсім інших позицій. Це якщо коротко", — сказав він.

Розслідування НАПК по Володимиру Клюцевському Кучер вважає безперспективним. Минулого тижня Національне агентство по запобіганню корупції склало в його відношенні адміністративний протокол за те, що той виписував собі премію, коли перебував на посаді керівника апарату Херсонської обласної державної адміністрації. Зараз Клюцевський у відпустці. Кучера він запевнив: закон не порушував, підтвердження є.

"Він зараз перебуває у відпустці. Після того, як я отримав цю інформацію, я його не бачив. Він повертається наступного тижня з відпустки. Ми будемо обговорювати це питання. Але я думаю, що суд повинен поставити крапку, тому що протоколи складені, направлені до суду. Якщо суд прийме рішення, можна буде говорити, що він там дійсно винен. Ту інформацію, яку я отримав від нього — він каже, що була надана не вся інформація. Ці події були в 2018 році і не всі документи були надані . А у нього копії на сьогоднішній день є. Тому він не хвилюється за хід судового процесу", — сказав Кучер.

Відзначимо, на першій прес-конференції Олексій Кучер назвав прізвища можливих заступниць. У його команді залишалися вакантними посади двох заступників — першого (після звільнення Віталія Погосяна) і заступника з медицини (після звільнення Михайла Черняка). На ці позиції розглядали екс-голову ГУ юстиції в Харківській області Тетяну Єгорову-Луценко (на першого заступника) та депутата Харківської облради Валерію Мураєву. 31 липня його першим заступником стала Тетяна Єгорова-Луценко.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.