Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

19 жовтня, 2020 - 15:33

Кучер розповів про ідею тестувати на коронавірус прямо на площі Свободи

Голова Харківської ОДА просить населення "жити онлайн".

Щоб не "зупиняти життя" Харкова і області просять посилити карантинний контроль.

Харківська обласна влада обіцяє жителям регіону мобільні медичні бригади і кисень додому. При цьому в ХОДА кажуть, що в області катастрофічно не вистачає лікарів і просять жителів регіону "жити онлайн".

"Чому я б'ю на сполох, щоб всі схаменулися і перейшли в онлайн спілкування, в онлайн життя, як можна швидше, тому що у нас недостатньо лікарів", — сказав голова ХОДА Олексій Кучер.

Сьогодні, щоб не "зупиняти життя", як це було навесні, в області обіцяють посилити контроль за дотриманням карантинних вимог.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кому роблять безкоштовні ПЛР-тести на коронавірус в Харківській області

"Є бажання, щоб ми якомога швидше протестували людей ... можна намети тут виставити на площі (пл. Свободи — ред.), на величезній площі, створити всі умови, поставити лабораторію і швидко протестувати. Ідея така у нас є .. . Я прошу поліцію чергувати, проводити рейди. За статистикою — суперові цифри, де штрафи є, превентивні заходи проводять. Повірте, ми можемо знову все зупинити і ми подивимося, що станеться ", — пояснив голова облдержадміністрації.

Раніше KHARKIV Today писав, що станом на понеділок, 19 жовтня, ситуація з поширенням коронавірусу в Харкові — вкрай критична. Хворих коронавірусом більше, ніж ліжок в лікарнях і лікарів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.