Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

05 Серпень, 2020 - 17:02

Кучер назвав дорогу через "Барабашово" політичним проектом

Голова Харківської ОДА не розуміє, чому дорогу почали будувати в рік виборів.

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер зізнався, що не отримав усіх документів по будівництву дороги від Харківської міськради.

На думку Кучера, крапку в конфлікті між Кернесом і Фельдманом повинен поставити суд. Про це він повідомив RegioNews.  

"Я проти будь-яких конфліктів. Щоб не відбувалося, всі ці питання повинні вирішуватися законним шляхом. Місто має право вирішувати питання будівництва доріг. Що стосується всіх необхідних документів, то ми їх вивчили, при цьому фахівців від Олександра Фельдмана не було, я залучав своїх. Хочу зазначити, що не всі документи, які ми запитували у мерії, отримали. Наскільки я знаю, у Кернеса є великий пакет документів, починаючи від генплану 1956 року і закінчуючи рішеннями сесій. Але якщо Фельдман і його компанія вважають, що дорога будується незаконно, то вони можуть це заперечувати. Насамперед в суді. На даний час будівництво не заблоковано. Тобто, Фельдман не скористався цією можливістю", — пояснив голова Харківської ОДА.

Він вважає, що на даний момент з юридичної точки зору немає перешкод для продовження будівництва дороги через ринок "Барабашово", при цьому називає цей проект політичним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Вважаю, що досить": Кучер про бажання Кернеса стати мером Харкова втретє

"Я поставив запитання, в тому числі і Геннадію Кернесу — якщо місто потребувало цю дорогу ще з 1956 року, чому її почали будувати тільки в рік виборів? Є всі ознаки, що це політичний проект. І не так вже й ця горезвісна дорога потрібна місту, як створити певний майданчик для, назвемо це так, дискусій. Іноді досить палких", — підкреслив Кучер.

Як писав KHARKIV Today, на початку липня розпочались роботи в районі нової дороги, яка з'єднає Салтівку і центр міста. Без офіційного оголошення і попереджень — зі зворотної від ринку "Барабашово" сторони. 20 липня в Харкові мітингували проти будівництва дороги через "Барабашово".

Потім Кернес заявив, що 22 липня о 3:50 ранку невідомі кинули пляшки із запальною сумішшю на будівельний майданчик нової дороги в районі станції метро "Київська". В результаті загорілися три вантажівки. Захисники ринку "Барабашово" повідомили, що не причетні до цього. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.