14 лютого, 2020 - 13:19

Київський суд знову розглядатиме справу Кернеса

Кернес суд
Справу за обвинуваченням Геннадія Кернеса і двох його охоронців повернули до суду першої інстанціі.

Розглядати кримінальне провадження стосовно міського голови Харкова і двох його охоронців буде голова суду Володимир Шиян.

13 лютого у Київський районний суд Полтави надійшло кримінальне провадження за обвинуваченням Харківського міського голови Геннадія Кернеса і двох його охоронців  —  Віталія Блінніка і Євгена Сміцького, повідомили на порталі "Судова влада України".

"Рішенням колегії суддів Апеляційного суду Полтавської області від 31 січня 2020 року скасоване рішення Київського райсуду Полтави від 10 серпня 2018 року про закриття кримінального провадження у зв'язку з відмовою сторони обвинувачення від підтримання обвинувачення у справі Геннадія Кернеса, Віталія Блінніка і Євгена Сміцького і повернуто для нового судового розгляду в суд першої інстанції ", — йдеться в повідомленні.

Заново розглядати справу за обвинуваченням Кернеса буде суддя Володимир Миколайович Шиян.

Нагадаємо,  городскому голове Харькова и двоим его охранникам сообщили о подозрении по трем статьям Уголовного кодекса Украины. Їх звинувачують у викраденні, тортурах і погрозі вбивством двом активістам євромайдану — Сергію Ряполову і Олександру Кутяніну.

Як писав KHARKIV Today,  31 января Апелляционный суд Полтавы поставил точку в деле Кернеса.

Суддя постановив задовольнити апеляційну скаргу потерпілих та їхніх адвокатів і призначити розгляд справи в суді першої інстанції — Київському райсуді Полтави.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.