Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

З'явився п'ятий кандидат на крісло Кернеса

Фото: Дмитрий Маринин/Facebook
Кандидат каже, що у нього "щирі прагнення зробити Харків комфортним".

Документи до міського виборчкому приніс ексдепутат міськради.

Увечері в четвер, 23 вересня, до Харківської міської територіальної виборчої комісію приніс документи ще один охочий стати мером Харкова — колишній депутат міськради Дмитро Маринін. Про це кандидат повідомив у соціальних мережах.

"Дорогі Земляки! Ну що? Поїхали ?! Сьогодні я офіційно подав документи для участі у позачергових виборах Харківського міського голови. Ми, наші Діти і Онуки обов'язково будемо пишатися Нашим, Новим Харковом", — написав кандидат на своїй сторінці у Facebook.і подякував всіх, хто вірить у його "щирі прагнення зробити Харків комфортним, безпечним і цікавим для кожного Харків'янина".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яку заставу повинні внести кандидати у мери Харкова

Нагадаємо, також сьогодні до міськвиборчкому з "пакетом документів на мера" прийшов депутат Харківської міськради і колишній суддя Володимир Плетньов (голова фракції "Партії Шарія"). Він став першим претендентом на мерське крісло, який буде висуватися від партії.

Як писав KHARKIV Today, раніше документи до міськвиборчкому віднесли такі претенденти на посаду мера Харкова:Валерій ГоворовМихайло Добкін і Костянтин Немічев.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.