Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Звільняється головний лікар харківської поліклініки

Людмила Шерстюк подала декларацію перед звільненням.

Звільняється головний лікар Харківської міської поліклініки №18 (вулиця Миру, 11, район станції метро "Індустріальна") Людмила Шерстюк.

Відповідну декларацію перед звільненням Шерстюк опублікувала на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Декларація охоплює період з 1 січня по 29 липня 2021 року. За цей час зарплата Шерстюк на посаді головлікаря 18-ї поліклініки склала 456 661 гривень. Також задекларовано 52 435 гривень пенсії і 77 676 гривень страхових виплат, з заощаджень — 95 000 гривен готівкою.

У головного лікаря 18-ї поліклініки є земельна ділянка в селищі Докучаєвське Харківської області, дві квартири в Харкові і автомобіль Volvo 440 1995 року випуску (куплений в 2005 році).

Відзначимо, на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції є декларації Шерстюк як головлікаря 18-ї поліклініки з 2016 року. На сайті 18-ї поліклініки Людмила Шерстюк поки числиться головним лікарем.

Як писав KHARKIV Today, раніше стало відомо про звільнення начальника відділу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг в Харківській області  Василя Без'язичного.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.