Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові звільняється головний з регулювання тарифів

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Василь Без'язичний подав декларацію перед звільненням.

Звільняється начальник відділу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг в Харківській області Василь Без'язичний.

Відповідну декларацію перед звільненням Без'язичний опублікував на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Декларація охоплює період з 1 січня по 26 червня.

Відзначимо, на сайті НАПК є декларації Без'язичного в якості начальника відділу НКРЕКП в Харківській області з 2016 року (звіт по 2015-му).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заступник директора харківського комунального підприємства звільняється

У декларації перед звільненням зазначено, що зарплата Без'язичного в НКРЕКП склала за шість місяців 2021 року 723 924 гривень. Ще 11 026 гривень — дохід в Українській інженерно-педагогічній академії, 58 826 гривень — пенсія. Гроші Без'язичний зберігає на банківських рахунках: 218 071 гривень, 34 601 гривень і 15 555 гривень. У лютому 2020 року Без'язичний купив автомобіль Lancia Phedra 2011 випуску за 125 000 гривен.

Без'язичний задекларував свою нерухомість — будинок і земельну ділянку в Дергачівському районі, також квартиру в Харкові і будинок в Дергачівському районі, які належать його дружині.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.