Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Звільнений віцемер хоче стати директором

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Семен Сирота збирається очолити комунальне підприємство.

Майже десять років Семен Сирота був директором КП "Харківське ремонтно-будівельне підприємство". Він знову хоче повернутися на цю посаду.

Вдень, 12 жовтня, Семен Сирота подав декларацію у якості кандидата на посаду директора комунального підприємства "Харківське ремонтно-будівельне підприємство". Документ опублікований у Єдиному державному реєстрі декларацій.

На сайті Харківської міськради зазначено, що зараз цим підприємством керує виконувач обов'язків директора Ярослав Ярмак. З 2011 до 2020 року "Харківське ремонтно-будівельне підприємство" очолював Семен Сирота. У грудні 2020 його призначили заступником міського голови — директором департаменту житлово-комунального господарства. У жовтні Семена Сироту звільнили з цієї посади.

Після звільнення колишній віцемер написав у соцмережах, що недавно переніс операцію у Києві, після чого вирішив написати заяву про звільнення і зайнятися відновленням.

Нагадаємо, заступником міського голови — директором департаменту житлово-комунального господарства стане Віталій Мірошник. Після звільнення Семена Сироти з посади віцемера він став виконувачем обов'язків голови департаменту ЖКГ. Раніше Віталій Мірошник був першим заступником директора департаменту житлово-комунального господарства.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.