Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Зруйнований через обстріл офіс "Харківводоканалу" відновити неможливо

Остаточний висновок зробить комісія.

Російські окупанти обстріляли будівлю комунального підприємства "Харківводоканал" у ніч з 2 на 3 липня.

У будівлі на вулиці Шевченка знаходився відділ збуту комунального підприємства "Харківводоканал". Після влучання ракети будівля відновленню не підлягає. Про це повідомив виданню "Думка" заступник директора з виробництва комплексу "Харківводопостачання" комунального підприємства "Харківводоканал" Микола Завада.

"Ця будівля зруйнована та відновленню не підлягає. Зрозуміло, що буде комісія, однак там і без комісії зрозуміло, що це будівля, яку неможливо на сьогодні відновити. Це свого часу був головний офіс. До сьогодні там так і залишилася юридична адреса нашого підприємства. А останнім часом у нас знаходився там відділ збуту", — сказав Завада.

Об'єкти "Харківводоканалу" окупанти руйнують майже щодня. Комунальне підприємство рахує збитки, проте остаточна сума буде відома після завершення війни. Наразі підраховано, що за чотири місяці війни російські загарбники пошкодили водопровідних мереж на суму близько 30 мільйонів гривень.

Як писав KHARKIV Today, у ніч з 5 на 6 липня окупанти зруйнували Новобаварський обʼєднаний районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. Будівлі було 190 років, це — памʼятка архітектури.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.