Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Злісний боржник за комунальні послуги хоче стати мером Харкова

Віктор Кеммель подав заяву до міськвиборчкому про бажання балотуватися.

Віктор Кеммель заборгував за комунальні послуги майже 85 000 гривень.

25 вересня Харківська міська територіальна виборча комісія відмовила у реєстрації кандидату на посаду харківського міського голови Віктору Кеммелю, який приніс заяву про участь у виборах до міськвиборчкому 23 вересня. Причиною для відмови стала відсутність документів і застави у кандидата. Відповідну постанову міськвиборчкому опубліковано на сайті Харківської міської ради.

"Відмовити в реєстрації кандидата на посаду харківського міського голови Харківського району Харківської області Кеммель Віктора Володимировича", — сказано у постанові.

У постанові зазначено, що Віктор Кеммель подав заяву-протест про самовисування. Однак не дав згоди на оприлюднення біографічних відомостей та обробку персональних даних, а також не надав документ про внесення грошової застави (271 659 гривень), автобіографію кандидата на посаду мера у паперовому та електронному вигляді, фотографію та копії паспорта.

Згідно з даними судових реєстрів, Віктор Кеммель заборгував за комунальні послуги майже 85 000 гривень. Влітку 2021 року Фрунзенський районний суд Харкова ухвалив стягнути з Кеммеля 5000 гривень боргу за квартплату, 33 566 гривень — за холодне водопостачання і водовідведення. Судовий розгляд зі стягнення боргу в розмірі 46 135 гривень за теплопостачання триває.

Як писав KHARKIV Today, на сьогоднішній день про своє бажання балотуватися в мери Харкова вже заявили самовисуванці Михайло Добкін, Костянтин Немічев, Дмитро Маринін, Валерій Говоров і блогер Олександр Кондрусик. Від партії Шарія балотується Володимир Плетньов. 26 вересня "Блок Кернеса" визначився з кандидатурою на посаду мера Харкова, партія вибрала Ігоря Терехова, який зараз обіймає посаду секретаря Харківської міськради. Поки не подавав документи до міськвиборчкому Олександр Скорик, якого висунула "Європейська Солідарність".

Вибори відбудуться 31 жовтня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.