Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителю Харківщини загрожує 15 років тюрми за роботу на окупантів

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Колаборант переховується у Росії.

На посаді чоловік незаконно обшукував жителів.

У Чугуєві судитимуть 28-річного жителя села Вовчанські Хутори, який під час окупації переїхав до Вовчанська та влаштувався до так званого "районного отдела внутренних дел управления министерства внутренних дел временной гражданской администрации Волчанского района Харьковской области". Він став "участковым уполномоченный полиции". 

"Псевдоправоохоронець проводив незаконні обшуки у людей та складав процесуальні документи у відповідності до російського законодавства. За роботу на ворога він отримував заробітну плату в російських рублях", — розповіли у Харківській обласній прокуратурі.

Обвинувальний акт щодо чоловіка склали за ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від 12 до 15 років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною роботою від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої. Колаборант переховується на території Росії, він оголошений у розшук. Судитимуть його заочно.

з

Як писав KHARKIV Today, жителька Харківщини видавала фінансову "допомогу" від Росії. Жінка працювала у так званому "секторе по делам семьи и детей Двуречанского территориального управления временной гражданской администрации Купянского района".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.