Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителька Харківщини видавала фінансову "допомогу" від Росії

Фото: Харківська обласна прокуратура
Колаборантка отримала підозру.

Слідчі оголосили підозру 55-річній жительці селища Дворічна, яка під час окупації добровільно співпрацювала із загарбниками.

За даними слідства, у липні 2022 року жінка влаштувалася до так званого "сектора по делам семьи и детей Двуречанского территориального управления временной гражданской администрации Купянского района". Окупанти влаштували її на посаду "и. о. специалиста" цього сектора.

"Колаборантка відповідала за видачу матеріальної допомоги в розмірі 10 тисяч російських рублів місцевим мешканням, сприяючи формуванню позитивного іміджу держави-агресорки", — повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Жінка працювала до вересня 2022 року, а після деокупації селища переїхала до села у Красноградському районі. Проте її викрили. Підозру жінці сформували за ч. 2 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною роботою від 10 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Як писав KHARKIV Today, на Харківщині ув'язнили жінку, яка годувала окупантів. На засіданні суду жінка провину не визнала.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.