Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителям невеликої громади хочуть підняти тариф на воду до рівня Харкова

Зміни до тарифів хочуть внести у Пісочинській селищній об'єднаній територіальній громаді.

Підвищити тариф на водопостачання і водовідведення хочуть у селищах Рай-Оленівка, Пісочин, у Березівському та Коротичанському старостинських округах.

Комунальне підприємство "Пісочинкомунсервіс" планує змінити діючі тарифи на централізоване водопостачання з артезіанських свердловин і централізоване водовідведення. Про це повідомили у Пісочинській об'єднаній територіальній громаді.

Як пояснили у КП "Пісочинкомунсервіс", на зміну тарифу вплинуло зростання його складових. Невідповідність тарифів фактичним витратам негативно позначилося на стані систем централізованого водопостачання та водовідведення, а також якості надання послуг.

"В умовах зростання основних складових тарифів, зокрема, мінімальної зарплати, вартості електричної енергії, паливно-енергетичних та інших матеріальних ресурсів виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам з надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення", — відзначили у КП "Пісочинкомунсервіс".

Діючі тарифи у селищах Рай-Оленівка і Пісочин:

на централізоване водопостачання:

  • для споживачів, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання (населення) — 6,62 гривні за кубометр;
  • норма нарахування водопостачання на одну людину без лічильника — 6 кубометрів;

централізоване водовідведення:

  • для населення — 6,20 гривні за кубометр.

Діючі тарифи на водопостачання у Березівському і Коротичанському старостинських округах:

  • для населення — 23,072 гривні за кубометр.

Прогнозовані тарифи на 2021 рік:

  • на централізоване водопостачання — 32,44 гривні за кубометр (з податком на додану вартість);
  • централізоване водовідведення — 33 гривні за кубометр (с ПДВ).

Надсилати пропозиції і зауваження про нові тарифи можна протягом 14 днів на електронну пошту — kppks@ukr.net (із зазначенням у темі листа "Зауваження та пропозиції до тарифів").

Як писав KHARKIV Today, тарифи на 2021 рік на холодну воду і водовідведення для жителів Харкова затвердили у грудні 2020 року. Вартість куба води зросла на 78 копійок, каналізація подешевшала на 22 копійки. За холодну воду жителі Харкова платять 13,47 гривні за кубометр (без податку) або 16,08 гривні (з податком), каналізацію — 7,46 гривні за кубометр (без податку) або 8,928 гривні (з податком).

Також у травні 2021 року КП "Харківводоканал" затвердило тарифи на холодну воду і каналізацію на 2022 рік. Тариф зменшили на копійку.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.