Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителів Харкова не планують евакуювати — МЗС

Заяву зробив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на зустрічі з держсекретарем США Ентоні Блінкеном.

У керівництва країни є два плани. Один передбачає вирішення конфлікту дипломатичним шляхом, другий — військовим.

Україна не планує евакуацію Харкова та Маріуполя. Про це пише "Ліга.нет" з посиланням на міністра закордонних справ Дмитра Кулебу на пресконференції з держсекретарем США Ентоні Блінкеном.

"Відповідаючи на запитання журналіста про те, чи планує Україна евакуювати Харків та Маріуполь, Кулеба відповів: "Ні". Він розповів, що Україна має план А і план Б. Перший план — використовувати всі дипломатичні можливості, щоб вирішити конфлікт дипломатичним шляхом. План Б — якщо план А не спрацює, то Україна воюватиме за кожен дюйм своєї території, воюватиме, доки не переможе", — сказано у повідомленні.

Як писав KHARKIV Today, 21 лютого президент Росії Володимир Путін визнав незалежність самопроголошених "ЛДНР". Після цього Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки та оборони України, потім звернувся до українців. У зверненні глава держави сказав, що Україна залишається в межах територій, визнаних міжнародним правом, хто б які рішення не приймав, і рухатиметься мирним дипломатичним шляхом.

У Харкові проходять навчання з тероборони, волонтери збирають гроші та речі на потреби армії.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.