Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителів Харківщини закликають на Новий рік залишатися вдома

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Через загрозу обстрілів краще не виходити на вулицю.

Росіяни можуть здійснити провокації.

Узимку російські окупанти активізувалися. Очікується, що вони намагатимуться збільшити спроби уразити об'єкти критичної інфраструктури Харківської області та цивільні об'єкти. За словами голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, не виключені провокації у новорічні свята. Тому жителів Харкова та області закликають утриматися від святкування на вулицях і залишатися вдома.

"Враховуючи ту поведінку ворога, яку він демонстрував минулого року, в принципі, із настанням зими, ми вже відчуваємо активізацію і очікуємо активізацію збільшення намагання уразити нашу критичну інфраструктуру. Звичайно, що ми не виключаємо провокації, і не виключали на Різдво, на 25 грудня, не мали такої активізації. Звичайно, на новорічні свята мусимо бути готовими, я скажу так, — зазначив Синєгубов. — Інфраструктура, і цивільне населення, у тому числі Харкова. Тому ми просимо людей утриматися від масових заходів, від святкування на вулицях Харкова. Краще, знаєте, побути вдома зі своєю сім'єю та обов'язково реагувати на сигнали протиповітряної тривоги".

Додаткових безпекових заходів на святкові дні, зокрема зміни комендантської години, у регіоні не вводять.

Як писав KHARKIV Today, на вулицях Харкова цьогоріч, як і минулого, святкування Нового року не буде. Святкові концерти триватимуть у метро. Проте їх даватимуть не у ніч на перше січня, а увечері неділі 31 грудня. Комендантську годину змінювати не планують.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.