Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителі звільненої Харківщини отримують по 1200 гривень

По 1200 гривень дали 6000 людей.

Готівку привозить "Укрпошта". 
 
Станом на 1 жовтня майже 6000 мешканців деокупованої Харківщини отримали разову грошову допомогу на загальну суму більш як 7 000 000 гривень. Саме 3 жовтня готівку "Укрпошта" видавала мешканцям таких населених пунктів: Рогань (Харківський район), Шевченкове (укрупнений Купʼянський район), Лужок (колишній Дергачівський, укрупнений Харківський район), Петропілля, Ставище, Сумське (колишній Шевченківський, укрупнений Купʼянський район). Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.  
 
Там пояснили, що кожен мешканець звільнених територій Харківщини, який фактично там проживав на момент деокупації, має право на отримання 1200 гривень разової допомоги.  
 
"Виплати проводяться всім незалежно від віку та статі. Списки формує відповідна територіальна громада та передає їх "Укрпошті", яка й проводить виплати готівкою. Пілотний проєкт реалізується завдяки співпраці Мінреінтеграції з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста, який і фінансує надання допомоги", — пояснили у міністерстві.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На деокупованій Харківщині почнуть виплачувати пенсії за жовтень
 
З приводу питань, як отримати виплату, можна звертатися до Мінреінтеграції на цілодобову гарячу лінію з кризових питань: 15-48 або на гарячу лінію Уповноваженого з питань внутрішньо переміщених осіб: +38 (066) 813-62-39.

Нагадаємо, мешканцям деокупованої Харківщини обіцяють нові виплати. Додаткова допомога складатиме 2200 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.