Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителі Первомайського вкотре проголосували за нову назву

Фото: Микола Бакшеєв
У Первомайському провели чергове голосування щодо перейменування міста.

Найбільшу кількість голосів отримав Златопіль.

У неділю 31 березня у Первомайському (Лозівська громада) завершилося голосування за нову назву міста. Голосування провели після того, як комітет Верховної Ради відмовився підтримувати три назви для Первомайського, які йому подала міська рада — Добродар, Холоднояр та Хлібодар. Жителям міста запропонували обрати один із трьох варіантів — Златопіль, Янголів та Звитяжин.

Загалом у голосуванні взяли участь 911 жителів Первомайської громади: 637 людей проголосували онлайн і 274 — офлайн. Голоси розподілилися так:

  • Златопіль — 425 голосів,
  • Звитяжин — 259 голосів,
  • Янголів — 227 голосів.

Тепер топонімічна комісія Первомайської міської ради подасть протокол до комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Остаточне рішення буде за нардепами.

Очікуємо на результати засідання профільного комітету ВР стосовно нової назви та безпосередньо прийняття рішення. Дякую всім небайдужим жителям громади за проявлену громадянську позицію та готовність вирішувати особисто долю нашого міста", — зазначив мер Первомайського Микола Бакшеєв.

Нагадаємо, 20 березня комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування не підтримав варіанти назв для Первомайського, яке подало місто. Тому місту запропонували організувати ще одне громадське слухання, проте винести на обговорення інші три назви. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.