Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителі Харківської області заборгували за комунальні послуги більше шести мільярдів

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У липні населення Харківської області заплатило за житлово-комунальні послуги понад мільярд гривень.

У липні збільшився борг жителів Харківської області за водопостачання, водовідведення та електрику.

Якщо на кінець червня борг за водопостачання та водовідведення становив 754,4 мільйона гривень, то на кінець липня сума збільшилася до 767,3 мільйона гривень. У червні заборгованість за електрику становила 700,7 мільйона гривень, за місяць сума зросла до 708,5 мільйона гривень. Про це повідомили у Головному управлінні статистики у Харківській області.

Найбільшим залишається борг за тепло і гарячу воду. Влітку за традицією споживачі виплачують частину заборгованості, тому цифри зменшуються. Так, у липні борг жителів області становить 3,94 мільярда гривень, тоді як у червні — 4,13 мільярда гривень.

Борг з квартплати— 462,3 мільйона гривень (у червні — 463,9 мільйона гривень), вивезення побутових відходів — 176,7 мільйона гривень (у червні сума становила 177 мільйонів гривень).

"У липні 2021 року населення області сплатило за житлово-комунальні послуги 1,1 мільярда гривень. З урахуванням погашення боргу попередніх періодів рівень оплати становив 131,5% нарахованих за цей період сум", — пояснили у Головному управлінні статистики у Харківській області.

Як писав KHARKIV Today, в Україні скасували мораторій на відключення від житлово-комунальних послуг за борги. 19 серпня Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний документ. Заборона на відключення комунальних послуг за наявності заборгованості може діяти тільки на період дії "червоної" зони і протягом 30 днів після її скасування.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.