Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителі Харківської області не хочуть вакцинуватися у вихідні

Фото: KHARKIV Today
Традиційно у вихідні дні кількість охочих щепитися нижче, ніж у будні.

Минулої доби вакцинувалися 2 887 мешканців регіону. У будні дні ця цифра вчетверо вища.

Станом на 27 грудня на Харківщині зробили 1 958 260 вакцинацій. З них другу дозу вакцини отримали 898637 жителів регіону. Три - 62 людини.

За даними ГУ "Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України", за минулу добу (неділю) щеплення отримали 2887 мешканців Харківської області. З них 1888 осіб отримали другу дозу вакцини, чотири - додаткову, третю.

У суботу вакцинувалися 2686 осіб. З них на другу вакцинацію прийшла 1541 людина, на третю - три.

При цьому у будні дні мешканці регіону вакцинуються набагато активніше. У центри вакцинації в середньому приходить у чотири рази більше людей. Так, наприклад, у п'ятницю, 25 грудня, Харківська область була на другому місці в Україні за кількістю вакцинованих за добу (майже 10 500 вакцинацій). У четвер, 24 грудня регіон також перебував у лідерах із вакцинації. За добу зробили 10 279 щеплень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щепитися після Нового року: як працюватимуть пункти вакцинації в Харківській області

Жителі регіону найчастіше вибирають вакцину Pfizer BioNTech. Цією вакциною зробили щеплення понад 42% вакцинованих. На другому місці — CoronaVac. Цією вакциною прищепилися понад 35% бажаючих. На третьому - AstraZeneca (13,2%), на четвертому - Moderna (9,3%).

За інформацією Міністерства охорони здоров'я, станом на 27 грудня з початку вакцинальної кампанії в Україні зробили понад 28 мільйонів щеплень проти COVID-19.

Раніше KHARKIV Today писав, що в Харківській області, як і в інших регіонах, не вистачає вакцини CoronaVac. Дата постачання препарату в Україну поки що невідома. Станом на 13 грудня на другу дозу цієї вакцини в Лозівській громаді чекали понад 1500 жителів. Це сталося через те, що Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав її в обмеженому обсязі. 17 грудня на Харківщину поставили три види вакцин від коронавірусу з чотирьох. Це — вакцина Moderna  — 25 000 доз, CoronaVac — 80 000 доз і Pfizer — 50 000 доз. Цього разу не було постачання AstraZeneca. 23 грудня Лозовська громада Харківської області отримала 500 доз вакцини. До району відправили 500 доз вакцини.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.