Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Житель Харківської області працював слідчим в окупантів

Фото: Харківська обласна прокуратура
Чоловік отримав заочну підозру.

Колаборант переховується від слідства.

Під час окупації Куп'янська 38-річний місцевий житель влаштувався до незаконного правоохоронного органу, який створили російські загарбники. Він став так званим "и. о. следователя следственного отдела Управления внутренних дел ВГА Харьковской области".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Засуджена учителька-колаборантка пішла працювати у харківську школу

"До обов’язків колаборанта входили виїзд на місця подій та проведення попереднього слідства у кримінальних справах, що перебували у провадженні псевдоправоохоронного органу", — розповіли у Харківській обласній прокуратурі.

За інформацією Головного управління Нацполіції у Харківській області, до окупації підозрюваний працював будівельником. Відомо, що із 2007 по 2015 роки він служив в органах внутрішніх справ на посаді слідчого лінійного відділу на станції "Куп'янськ" (підпорядковується управлінню внутрішніх справ України на Південній залізниці). 

Слідчі повідомили чоловікові підозру за ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від 12 до 15 років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю від 10  до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

Підозра оголошена заочно, оскільки колаборант переховується. Правоохоронці ухвалюють рішення про оголошення чоловіка у розшук.

з

Як писав KHARKIV Today, керівник окупаційної "народної міліції" в Харківській області погрожував свідкам. Суд виправдав В'ячеслава Артюхова, але знову відправив під арешт.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.