Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Керівник окупаційної "народної міліції" в Харківській області погрожував свідкам

Фото:  “Миротворець”
Суд виправдав В'ячеслава Артюхова, але знову відправив під арешт.

Підозрюваний в керівництві "народною міліцією" в Шевченковому Куп'янського району В'ячеслав Артюхов знову опинився за ґратами.

Чоловік був виправданий судом, але після того, як повернувся з ізолятора у рідне селище, почав погрожувати свідкам, які розповідали правоохоронцям про його співпрацю з окупантами.

Полтавський апеляційний суд відправив В’ячеслава Артюхова під варту. Про це повідомляє Харківський антикорупційний центр з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Прокуратура звинувачувала В'ячеслава Артюхова у посібництві окупантам. Як з'ясувало слідство, коли росіяни захопили Шевченкове, він погодився очолити так звану "народну міліцію". На своїй посаді Артюхов допомагав загарбникам облаштовувати блокпости та схиляв поліцейських селища до співпраці з росіянами. У вересні 2023 року Диканівський районний суд Полтавської області визнав його невинним, виправдав та звільнив з-під варти в залі судового засідання. Прокуратура подала апеляційну скаргу.

В'ячеслав Артюхов тим часом повернувся до рідного селища і почав погрожувати свідкам, які давали показання проти нього. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Житель Балаклії під час окупації підрядився охороняти загарбників

"Допитані безпосередньо в судовому засіданні апеляційного суду свідки під присягою повідомили, що Артюхов після звільнення у вересні – жовтні 2023 року повернувся до Шевченкового та неодноразово погрожував їм безпосередньо чи через близьких родичів фізичною розправою за те, що вони в суді першої інстанції давали стосовно нього показання про вчинення ним злочинів під час окупації селища російськими військами", — повідомляє ХАЦ з посиланням на дані прокуратури.

Погрози свідки сприйняли цілком серйозно, бо знали свого земляка як людину, що раніше вже застосовувала фізичне насильство. Колегія суддів прийшла до висновку, що Артюхов своїми діями незаконно впливає на свідків і відправила його до ізолятора до 13 січня 2024 року, без визначення застави.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.