Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Журналісти знайшли харків'янина, який зробив 18 щеплень проти COVID-19 (відео)

Фото: Андрей Мариенко / KHARKIV Today
Хлопець каже, що хоче зробити 25 щеплень. Лікарі шоковані.

Рекордсмен зробив щеплення усіма існуючими вакцинами в Україні.

Харків'янин Олексій Сукач майже два десятки разів вакцинувався проти коронавірусу. Хлопець каже, що погодився робити щеплення на прохання сімейного лікаря. За його словами, лікарка проводить над ним досліди і пообіцяла за кожне щеплення безкоштовне направлення до стаціонару з харчуванням, а після 20-ї дози вакцини — путівку до санаторію. Про це розповіли у сюжеті програми "Секретні матеріали".

Повідомляється, що харків'янин зробив щеплення усіма існуючими вакцинами в Україні. Усього – 18 вакцинацій. Планує ще вакцинуватися. Днями хлопець хотів зробити ще одне щеплення у Мукачеві. Там йому відмовили.

Журналісти зв'язалися із сімейним лікарем Олексія. Терапевт усе спростувала, сказала, перший раз про це чує і що у неї немає такого пацієнта.

Усі вакцинації харків'янина відображаються на телефоні у додатку "Дія". Інформацію про щеплення перевірили. Вона підтвердилася. Лікарі були шоковані. Сам щеплений рекордсмен жартує, посміхається і виглядає веселим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителі Харківської області не хочуть вакцинуватися у вихідні

"Для мене це дуже дивно і дико. Тому що 15 вакцин, якщо вони справжні... це такого взагалі навіть не можна уявити... Можливо, у нього є проблеми з психікою, тому що здорова людина не нашкодить своєму організму, у нас спрацьовує інстинкт самозбереження...", — каже столичний лікар-ревматолог, сімейний лікар Людмила Смоліна.

Раніше KHARKIV Today писав, що перші дні нового року випадають на вихідні, пункти і центри вакцинації не працюватимуть. Вони будуть закриті у суботу 1 січня та у неділю 2 січня. В інші дні працюватимуть за звичайним розкладом. Зараз у Харківській області працює 34 центри вакцинації, з яких 22 — у Харкові. Щеплення проти коронавірусу роблять препаратами Coronovaс, Pfizer, AstraZeneca.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.