Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителям Харківської області розрахують річну ціну на газ з травня

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
газ, цена на газ, Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Річний контракт за фіксованою ціною впровадять 1 травня.

Річний контракт запропонують, щоб уникнути різких стрибків ціни на газ. Але він не буде обов'язковим, споживачі зможуть вибирати будь-який тариф і будь-якого постачальника.

1 травня 2021 року мешканцям Харківської області запропонують річний контракт на газ за фіксованою ціною. Про це повідомили в компанії "Харківгаз Збут".

"Впровадження річного контракту на газ для населення стабілізує ситуацію на вітчизняному ринку газу, що в свою чергу сприятливо відобразиться на політичному кліматі всередині України і на міжнародному іміджі країни", — пояснили в компанії.

До того ж, річний контракт дозволить уникнути різких стрибків ціни на газ, особливо під час опалювального сезону. У "Харківгаз Збуті" запевняють, що річний контракт допоможе споживачам краще планувати свої витрати, державі — витрати на субсидії, вирішить питання енергоефективності.

Річний контракт не буде обов'язковим для споживачів. Вони зможуть вибрати будь-який інший газовий тариф від будь-якого постачальника.

Умови оплати газу за річним контрактом для споживачів не зміняться, залишиться актуальною оплата з відстрочкою до 25 числа наступного місяця. Переводити споживачів на базовий річний тариф обіцяють автоматично, тобто укладати нові договори з постачальником не потрібно буде.

Як писав KHARKIV Today, у квітні ціна на природний газ для жителів Харківської області не зміниться. Клієнти "Харківгаз Збуту" будуть платити за кубометр газу 6 гривень 99 копійок.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.