Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

11 травня, 2021 - 11:36

Жителям Харківської області пропонують новий тариф на газ

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
газ. Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Цей тариф допоможе уникнути фінансового навантаження взимку.

Тим, хто перейде на тариф "Твій газ Рівномірний платіж", пропонують платити за кубометр газу фіксовану суму до 30 квітня наступного року.

До 31 серпня клієнти "Харківгаз Збуту" можуть підключитися до нового тарифу "Твій газ Рівномірний платіж" і платити за кубометр блакитного палива 7 гривень 99 копійок протягом всього терміну дії тарифу — до 30 квітня 2022 року. Про це повідомили на сайті "Харківгаз Ззбуту".

"Твій газ Рівномірний платіж" дозволяє розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно протягом року, уникаючи надлишкового фінансового навантаження в опалювальний сезон. Річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану в рік ціну і споживач щомісяця платить рівні частини від отриманої суми. До речі, за цим тарифом взимку клієнт може платити менше, ніж реально споживає", — розповів постачальник газу.

У "Харківгаз Збуті" впевнені, новий тариф сподобається тим клієнтам, які прагнуть до прогнозованих платежах за газ і хочуть уникнути великих сум у платіжках під час опалювального сезону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прем'єр-міністр чекає від постачальників зниження цін на газ влітку

Щоб перейти на тариф "Твій газ Рівномірний платіж", потрібно подати нову заяву-приєднання в Центрах обслуговування клієнтів 104.ua або відділеннях "Харківгаз Збуту". Також можна зафіксувати свою згоду на зміну умов через Особистий кабінет 104.ua, сайт "Харківгаз Збут" або контакт-центру за телефоном (057) 728 93 04.

Постачальник нагадав, з 1 травня за рішенням уряду і Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг всіх побутових споживачів автоматично перевели на базові річні тарифи.

У "Харківгаз Збуті" вважають, що переваги їх базової пропозиції — незмінна ціна газу протягом року і те, що клієнту не потрібно збирати документи і підписувати новий договір. При цьому, як і раніше, щомісяця споживачі повинні передавати показання лічильника і платити за газ.

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.