Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

01 травня, 2021 - 08:11

Жителі околиці Харкова скаржаться на невелику кількість тролейбусів

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Транспорт просять додати.

Жителі П'ятихаток називають справжнім квестом поїздку на роботу і з роботи.

Мерію просять збільшити кількість транспорту на тролейбусному маршруті №50, що курсує від П'ятихаток до площі Свободи. Відповідну петицію 30 квітня опублікували на сайті Харківської міськради.

"Сім тролейбусів, з яких на маршруті №50 до П'ятихаток їде тільки шість, а іноді навіть п'ять — це дуже мало. У годину пік людей дуже багато. До того ж, не завжди дотримується графік руху. Наприклад, 14 квітня машина 2718 відправленням о 7:32 поїхала з кінцевої зупинки, не заїжджаючи до селища", — написала автор звернення Ольга Синяченко.

Вона просить збільшити кількість тролейбусів на маршруті, оскільки у жителів П'ятихаток немає іншого громадського транспорту, тому виїхати на роботу або повернутися — справжній квест.

Петицію розглянуть в Харківській міськраді, якщо вона набере п'ять тисяч підписів за 90 днів. Підтримати звернення можна за посиланням

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тролейбуси підуть в об'їзд центру Харкова

Як писав KHARKIV Today, тролейбуси з автономним ходом з'єднали П'ятихатки і площу Свободи на початку квітня. У мерії такі тролейбуси пообіцяли пустити за новими маршрутами

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.