Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителі Харкова виходять на протест через розбиту дорогу

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Завтра перекриють дорогу на вулиці Буковій.

Місцеві жителі кажуть, що у районі вулиці Букової розташовані бази, до яких фури щодня возять кондитерські вироби, рибу, папір і плівку. За більш ніж десять років дорога перетворилася на  суцільну яму.

У п'ятницю,18 червня, о 16:00 відбудеться акція протесту на вулиці Буковій, 41 у Харкові (недалеко від "Арізони"). Жителі перекриють дорогу, вимагаючи заборонити проїзд вантажних автомобілів, які протягом кількох років розбивають дорогу. Про це повідомила KHARKIV Today місцева жителька Марина Зінов'єва.

За словами Марини, у районі вулиці Букової розташовуються бази — кондитерська, рибна, паперова. Щодня у напрямку цехів їдуть завантажені товаром фури і вантажівки, утворюючи на дорозі ями.

"У нас тут знаходяться бази: "кондитерка", рибні, "морозива "Рудь". Роблять тротуарну плитку, плівку, піноблок, тут прийом макулатури. Величезні фури їздять, на базі "Цукор" все вантажиться. Дорога просто не витримує. Це трохи далі від того місця, де ми збираємося перекривати дорогу. Поклали плити, напевно, років вісім тому. Їх розбили. У нас такі ями, що навіть не можна пройти дітям. Ми по багнюці ходимо", — розповіла Марина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області люди перекривали трасу через трудові книжки

Жителі кажуть, що роками звертаються із заявами до Харківської міської ради. Там обіцянки дають, однак не виконують. Взимку на Букову приїжджав заступник Харківського міського голови з головою адміністрації Шевченківського району та депутатом міськради Володимиром Котковським, попросили перечекати зиму і пізніше розглянути питання. Досі ніхто ніяких дій не робив. Місцева мешканка Марина регулярно надсилає відео розбитої дороги секретарю Харківської міськради Ігорю Терехову, але зворотного зв'язку не отримує.

"Ми викликали Терехова, Котковського взимку. Приїжджав заступник Терехова і Котковський. Всі плечима знизали, сказали: "Пройде зима ...". Вже скоро літо пройде і осінь буде, а у нас нічого не вирішується. Я не знаю, як достукатися. Тільки один вихід — перекривати, робити протест, люди вже згодні на все. Писали заяви, у міськраді були. Нам сказали: "Вирішимо колись. Не все відразу робиться". Але це "не всі відразу" вже триває років 12. Я відео постійно знімаю на телефон, відправляю Терехову у месенджер, але ніхто не реагує", — пояснила Марина.

Людей на протесті очікують багато. Місцеві жителі хочуть привернути увагу до проблеми.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.