Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

03 березня, 2021 - 19:20

Житель Краснограда заплатить півмільйона гривень за крадіжку газу

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
газ, цена на газ, Фото: Сергей Козлов / Facebook
Таке рішення прийняв Верховний Суд України.

Співробітники "Харківгазу" викрили жителя Краснограда в крадіжці газу, через понад три роки суд виніс рішення.

Наприкінці лютого Верховний Суд зобов'язав жителя міста Красноград (Харківська область) заплатити 400 тисяч гривень за несанкціоноване використання газу і 18 тисяч гривень — за судові витрати. Про це повідомили в акціонерному товаристві "Харківгаз".

Співробітники "Харківгазу" виявили несанкціонований гумовий газопровід у жителя Краснограда в 2017 році.

"За допомогою несанкціонованого газопроводу власники будинку використовували газ у своєму будинку, підключивши до нього газові прилади", — пояснили в "Харківгазі"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Харківгаз" за один день втратив тисячі клієнтів

За несанкціоновану врізку в газові мережі споживачеві нарахували до сплати майже 400 тисяч гривень. Розглядали в судах цю справу більше трьох років.

За минулий рік співробітники "Харківгазу" виявили понад 70 несанкціонованих газопроводів. Середній розмір оплати при несанкціонованому підключенні будинку до газорозподільної системи складає більше 100 тисяч гривень.

Як писав KHARKIV Today, жителька Високого загинула через несанкціоноване підключення до газової мережі. Рано вранці 7 грудня у будинку в провулку Гагаріна, 5 в селищі Високому (Харківська область) сталася пожежа, в результаті якої загинула мати власника будинку. Цей будинок раніше відключили від газопостачання, проте власник підключився за допомогою гумового шланга, який розгерметизувався і став причиною виникнення пожежі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.